1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Seinalaud RING

Seinalaud RING

299.00399.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Kas see on õun? Või kuu? Või uks võlumaailma? Ei, see on RING, unikaalne volditav-klapitav töölaud mille on disaininud Michael Hilgers.

Ideaalne neile, kes ei vaja töölauda igapäevaselt, kellel ei ole selle jaoks toas piisavalt ruumi või kes otsustavad olemasolevat ruumi teisel viisil kasutada.

Ringi saab kenasti kokku voltida kui teda parajast vaja ei ole. Vajadusel saab lauaklapi kiirelt lahti tõmmata ning kasutada töölauana, esemete eksponeerimiseks, baarikapina või meigilauana – valik on sinu.

Kokkuvoldituna on Ring lõbus disainielement sinu kodus, lisades interjöörile lihvi ja karakterit.

Avatud esikaane sügavus 44-48 cm. Muudetavate kõrgustega siseriiulite laius 45 cm, sügavus 12 cm. Sisemine kõrgus 45 cm. Tugevad Häfele hinged. Saadaval nii valge Koskisen CPLiga vineeril kui ka tammespooniga vineeril.

Sees on Osrami LED-valgusti – akutoitega ja USB-laadimisega. Sellel on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti pikkus 30cm / IP54 / 4000K. Kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav USB-kaudu laadimiseks ära võtta.

Seinalaud on juba kokku pandud, paigaldamiseks kinnitage seinale 2 kruvi vahekaugusega 35 cm ja võite kohe hakata töölauda kasutama.

Töölauaga Ring saad tutvuda Tallinnas 4Roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Michael Hilgers

Keskendumine olulisele, mis muudab elu vähem keerukaks.

“Mööbli puhul on esmatähtsad tooted, mida me tegelikult vajame ja armastame. Meid ümbritsev kraam ei tohiks olla naabritele mulje avaldamiseks – see peaks olema osa meist endist. Eriti ajal, kui väljas on karm, vajame kodu, mis meid kaitseks ja mugavana hoiaks. Elamisvajadus tähendab minimalistlikke, kuid ainulaadseid asju, mis muudavad meie kodud keerulistel aegadel lihtsaks. See aitab muuta meie elu vähem keerukaks.”

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seinalaud RING”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.