1. Esileht
  2. /
  3. Aksessuaarid
  4. /
  5. Tugitool OSLO

Tugitool OSLO

959.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

OSLO on põhjamaiselt minimalistlik, selge, puhta joonega, kindlalt nelja jalaga maa peal püsiv tugitool.

Oma madalama ja sügava istmega on ta loodud lõõgastumiseks – seal on mõnus lugeda või ennast muidu koduselt tunda. Selles toolis võib lasta ka presidendil paar minutit oodata.

Naturaalsest nahast istmega tugitooli jalad on tammespooniga vineerist. Tugitool OSLO puhul kasutatav must ja valge Challenger nahk on ühtlase värvuse ning tekstuuriga pehme semi-aniliinnahk. Konjaki-karva Vintage on stiilne, kuid klassikaline kulunud ilmega mööblinahk.

Tugitooliga OSLO saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer: Raivo Prooso

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tugitool OSLO”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.