1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Ümmargune söögilaud EDI

Ümmargune söögilaud EDI

359.00559.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Askeetlik ümarlaud kööki või koosolekule. EDI pakub tuge nii hommikusele kohvitassile kui mõttesse vajunud juhatuse küünarnukkidele.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud, lauaplatel võimalik kasutada ka valget ja helehalli kõrgsurvelaminaati (HPL) vineeril.

Lauaga saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110 ning Solarise keskuses Eesti Disaini Majas.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Isabel, Finland

    I just wanted to inform you that the table arrived and it is absolutely beautiful. Thank you again for all your help and the good service.

  2. Elisa, Switzerland

    Everything arrived on Monday and we are still building it. But I thought of writing to thank you, and thank Radis, for everything. The pieces are great and I would have never been able to access this collection without your constance and patience. You really were amazing, and this is making my daily living a dream now. I hope we can continue to work in the future.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.