1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut MAZE 4X4

Kummut MAZE 4X4

699.00799.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

MAZE kummut on hästi kohanduv abimees igasse elutuppa, stuudiosse, tööruumi või lastetuppa. Lihtne vorm teeb ta sobivaks paljudesse ruumidesse ning asjaolu, et saad vastavalt oma asjade hoiustamise vajadusele ja ruumi mõõtmetele valida erineva suurusega kummuti, muudab MAZE’i veelgi paremaks. Vaikselt sulguvad uksed ja ülimalt vastupidav kasevineer viitab, et MAZE ei tee kvaliteedis allahindlust. Kui Sa ta koju tood, on ta seal aastateks.

Riiulite sisekõrgus on 33cm, siselaius 68cm, seega sobilik ka kontorisse, et kaustasid mahutada. Neljakorruselisel kummutil on 16 ust. Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud, ka tammespooni ja CPL-kattega. Vaikseltsulguvad uksehinged. All 8cm kõrgune sokkel, mis sobitub hästi kõigi põrandaliistudega.

Kummutiga saad tutvuda Tallinnas 4Roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Vitold Heer

Vitold Heer sündis Karaganda Kasahstanis. Pärast kaunite kunstide õpinguid sõitis ta 1994. aastal Saksamaale ja pühendus Münsteris tootedisaini õpingutele. Sellest ajast peale on ta inspireerinud oma loominguliste ideedega ja toonud mööblimaailma sõõmu värsket õhku.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kummut MAZE 4X4”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.