1. Esileht
  2. /
  3. Kummutid
  4. /
  5. Kummut ROMB 2×2

Kummut ROMB 2×2

399.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Paljud seda ei tea, aga tegelikult on kummuti ilule siiski teatavad piirangud. Näiteks ei ole sellest kummutist ilusamad enam lubatud. Näed ju isegi! Mõistatuslike uste mustrite taha oskad näha ainult Sina.

Riiulite sisekõrgus on 33cm, seega sobilik ka kontorisse, et kaustasid mahutada. Valmistatud kvaliteetset kasevineerist, õlivahatatud või CPL vineeriga või Forescoloriga, push2open-uksehinged, mis avanevad ja sulguvad vajutusega. Ustel on muster sisse graveeritud. Uste taga riiul laiusega 67 cm. All 8 cm kõrgune sokkel, mis sobitub erinevate põrandaliistudega.

Kummutiga ROMB saad tutvuda 4roomi salongis Tallinnas, Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kummut ROMB 2×2”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.