1. Esileht
  2. /
  3. Aksessuaarid
  4. /
  5. Lauavalgusti VOLDEMAR

Lauavalgusti VOLDEMAR

199.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Lauavalgusti Voldemar on hea kaaslane sinu töölaual, öökapil või lugemisnurgas. Valgusti pea on üles-alla liikuv, et suunata valgust just sinna, kus sa seada enim vajad.

Valmistatud tammepuidust, mis pärineb põrandatööstuse jääkidest. See on puit, mis muuljuhul läheks ahjukütteks. Disainerid aga panevad need “halud” teistmoodi põlema – nendest sünnivadki puidust lambid.

Valgusti on varustatud 2,5 m pikkuse kangaskaabliga – must, hall või valge ja musta värvi pistiku ning lülitiga. Valgustil on komplektis ka LED-pirn, millel valgustugevust 450 luumenit. Puitosad on viimistletud naturaalse puiduõliga. Metallist jalg on pulbervärvitud must või valge.  Puitkuppel  on mõõdus 13,5 cm x D 6,3 cm, tald läbimõõduga 13 cm.

Disainerid: Liis Tippel ja Katrin Girin

Lauavalgusti Voldemar on Eesti Disainiauhinnad 2018 Bruno nominent.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lauavalgusti VOLDEMAR”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.