1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Muudetava kõrgusega seisulaud WUP

Muudetava kõrgusega seisulaud WUP

459.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Too energiat oma tööpäeva paigaldades oma kodu või kontori seinale minimalistlik töölaud WUP, mille kõrgust saad mugavalt muuta koguni 80cm ulatuses!

Istuvas asendis pikalt töötamine on tervisele kahjulik; hea taktika on regulaarselt varieerida oma tööasendit nii, et näiteks iga istudes veedetud 30-60 minuti kohta oleks vähemalt sama aeg veedetud seistes töötades. Su keha ja vaim ütlevad Sulle aitäh!

Seina külge kinnituv WUP sobib hästi nii väikestesse kodudesse kui ka kontorite pisikestesse, vaikse töö ruumidesse. Oma 46×68 cm suuruse lauaplaadiga on WUP ideaalse suurusega sülearvutiga töötamiseks. Ergonoomilisuse suurendamiseks soovitame lisaks kasutada reguleeritavat sülearvuti alust ja eraldi klaviatuuri/hiirt. Täpsemad juhised seisulauaga töötamiseks leiad SIIT.

WUP on valmistatud 15mm kasevineerist, tugevdatud metalltüüblite ja mööblikruvidega ning viimistletud kvaliteetsete Osmo õlivahadega. Toote pinnad on mustust ja vett hülgavad, tugevad ning kulumiskindlad.

Korrektse seinakinnituse korral on toote kanderaskus kuni 30 kg (peale istumist või ronimist ei kannata, ent kui seistes koosolekut pidada ja väike väsimus peale tuleb, siis nõjatuda võib julgelt!). Tootega on kaasas seinakinnituste komplekt, mis sobib nii puit-, betoon- kui kipsseintele. NB! Toode ei sobi ühekordsesse kipsseina!

Toote mõõdud:  seinapaneel: 100x31cm, lauaplaat: 46x48cm.

Disainer

Lauri Visnapuu

Noor disainer, kellele on alati meeldinud enda ümber mööbli kujundamine ja prototüüpimine.

“Olen ​​märganud, et meie kasutatavatel esemetel võib olla meie igapäevaelus suur mõju. Seetõttu tahan toote kujundamisel silmas pidada, kuidas see sobiks lõpptarbijate vajadustega, olles lisaks esteetiliselt meeldiv.”

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Muudetava kõrgusega seisulaud WUP”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.