1. Esileht
  2. /
  3. Voodid
  4. /
  5. Öökappidega voodi BOXY

Öökappidega voodi BOXY

599.001099.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

BOXY voodi on puhta joonega ja inspireeritud kubismist. Voodi päits on minimalistlik ja kasevineeri materjali soojus teeb selle ka praktiliseks. Voodi külge kinnitatud öökapid säästavad sind voodiga sobivate esemete otsimise vaevast. BOXY voodi on sinu magamistoa kroonijuveel, mida hindad ja armastad pikki aastaid.

Peats on paraja kalde all, et oleks mugav voodis lugeda. Voodi all on soovi korral ka kaks ratastel voodikasti suurusega 120x60x19cm. Voodi laius on 75 cm rohkem madratsi laiusest, voodipõhja kõrgus põrandalt 25 cm.

Valmistatud kasevineerist või tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud. Vineerist voodipõhjad on komplektis. Laiematel vooditel on ka keskel tugijalg. Öökappidel vaikseltsulguvad sahtlisiinid.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Eero, Finland

    The furniture arrived intact and are now assembled at our home.

    Thank you for your service and great furniture.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.