1. Esileht
  2. /
  3. Voodid
  4. /
  5. Öökappidega voodi MUSTER

Öökappidega voodi MUSTER

799.00999.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Mis on parim mitteametlik unerohi? Täpselt välja arvestatud võnked, mis kaunistavad Sinu voodi peatsit ja öökappe. Lõõgastu mõnuga! Hüpnotiseerivad jooned häälestavad Su une lainele.

Seljatoe kõrgus 87 cm, voodiserva kõrgus 40 cm, madratsipõhja kõrgus maast 26 cm, öökapi kõrgus 42 cm, voodipeatsi kõrgus maast 20 cm. Voodi laius koos öökappidega on valitud madratsi laius + 80 cm.

Valmistatud 18mm kasevineerist, Koskisen CPL-iga ja ka tammespooniga, õlivahatatud Light Oak tooni. Soovi korral peats-jaluts ja sahtlipaneelid Koskisen CPL-il kuhu on muster sisse freesitud. Öökappidel vaikseltsulguvad sahtlisiinid. Sisaldab ka vineerist voodipõhjasid.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Laura, Estonia

    We are very satisfied with the product, thank you.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.