1. Esileht
  2. /
  3. Riidekapid
  4. /
  5. Riidekapp NOBLE 4 uksega

Riidekapp NOBLE 4 uksega

1799.001999.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

NOBLE sarja riidekapp pürib kõrgustesse mitmel rindel. Pikkus teeb sellest elegantse välimusega kapist asendamatu varjupaiga nii riietele, jalatsitele kui ka muudele hooajaliselt kasutatavatele asjadele.

Samal ajal on NOBLE riidekapil mitu erinevat sektsiooni ja ust, mis tähendab, et asjade organiseerimine on lihtne ja kõik on alati korras. See riidekapp on tulnud, et teenida sind aastakümneid.

Riidekapp on valmistatud kvaliteetsest tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud või siis valgest Koskisen HPL- vineerist. Peidetud vaikseltsulguvad Blum sahtlisiinid ja uksehinged, ustel sees Häfele metallvardad stabiilsuse hoidmiseks. Põhja all reguleeritavad jalad, et riidekapp sirgelt püsiks.

Mõlemal pool riidekapi sees on 78 cm laiune riidestange ja selle peal sama laiad vaheriiulid. All neli mahukat sahtlit, sisemõõduga 68x48cm, kõrgus 12cm.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riidekapp NOBLE 4 uksega”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.