1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul BOXY L

Riiul BOXY L

759.00899.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Riiulid on iga toa hallid kardinalid. Nad ei püüa alati koheselt pilku kuid on olulisel kohal toa üldise atmosfääri ja meeleolu kujundamisel.

Riiul BOXY on väärikas ja kombekas – nagu parim mööbliklassika. Andes toale lõpetatud mulje ja olles samaaegselt nii praktiline, et tema kõrvale pole teist riiulit vaja.

Riiulivahe kõrgus on 33 cm, sinna mahuvad ilusti ka kõrgemad kaustad ja raamatud. Kapi sisemine laius on 33 cm.

Valmistatud kasevineerist, ka tammespooniga, õlivahatatud. Push-uksehinged, mis avanevad ja sulguvad vajutusega. All 8 cm kõrgune sokkel, mis sobitub erinevate põrandaliistudega.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Karina, Estonia

    We are very happy with the shelf! The quality and all together is just awesome! Thank you!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.