1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul BOXY

Riiul BOXY

559.00 899.00 
Puhasta

Riiulid on iga toa hallid kardinalid. Nad ei püüa alati koheselt pilku kuid on olulisel kohal toa üldise atmosfääri ja meeleolu kujundamisel.

Riiul BOXY on väärikas ja kombekas – nagu parim mööbliklassika. Andes toale lõpetatud mulje ja olles samaaegselt nii praktiline, et tema kõrvale pole teist riiulit vaja.

Valmistatud kasevineerist, ka tammespooniga, õlivahatatud. Vaikseltsulguvad uksehinged. Uksed ka valgest või mustast Koskisen CPList vineeril. Riiulivahe kõrgus on 35cm, sinna mahuvad ilusti ka kõrgemad kaustad ja raamatud. Kapi sisemine laius on 31,5cm.

Laius: 104-156-207 cm
Sügavus: 24 cm
Kõrgus: 218 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riiul BOXY”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü