1. Esileht
  2. /
  3. TV-alused
  4. /
  5. TV-alus BOXY 4 ukse ja vaheriiuliga

TV-alus BOXY 4 ukse ja vaheriiuliga

499.00559.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Kui telekat vaadates pilk uitama läheb, tahad ju ikka et ta millelgi ilusal peatuks?

BOXY TV alus on just selline pilgupüüdja. Kõigest liigsest puhas esteetika ja 60ndatest inspiratsiooni saanud peened metalljalad teevad sellest kohese klassiku.

Väikeste mustade metallnuppudega uksed peidavad endast panipaiku kuhu saad asjad silma alt ära panna. Olgu selleks raamatud või siis su salajane telekavaatamiseks mõeldud snäkivaru.

Uste keskel 46 cm laiune reguleeritava vaheriiuliga ava tehnika jaoks. Valmistatud tammespoonitud kasevineerist, õlivahatatud, samuti valgest Koskisen CPList vineeril. Vaikseltsulguvad uksehinged, mustad metallnupud käepidemeteks. Uste ääred suure faasiga. TV-aluse all on 8 cm kõrgune sokkel või antratsiitvärvi metalljalad kõrgusega 20 cm.

TV-alusega BOXY saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Eero, Finland

    The furniture arrived intact and are now assembled at our home.

    Thank you for your service and great furniture.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.