1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul MESH

Riiul MESH

359.001299.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

See kärge meenutav riiul ei aja kadedaks mitte ainult naabrinaised, vaid ka terve maakonna mesilased. Põnevad nurgad lisavad sisekujundusse särtsu, mida ei saa kunagi üleliia olla. No lihtsalt ei saa.

Saadaval neljas suuruses:

  • 2×5 – kõrgus 61 cm, laius 151 cm
  • 5×5 – kõrgus ja laius 151 cm
  • 7×5 – kõrgus 211 cm, laius 151 cm
  • 7×8 – kõrgus 211 cm, laius 241 cm

Riiuli sügavus on 30-40 cm sõltuvalt riiuliservast. Ühe riiulivahe kõrgus ja laius on 29 cm, see teeb riiuli ka väga tugevaks. Riiulit saab kasutada nii püstisena kui horisontaalsena.

Valmistatud 12mm kasevineerist, valge filmivineer. Välimised küljed kinnituvad tüüblite ja ekstsentrikutega, sisemised omavahel tappidena.

Riiul nädalaga kätte!

Disainer

Lauri Visnapuu

Noor disainer, kellele on alati meeldinud enda ümber mööbli kujundamine ja prototüüpimine.

„Olen ​​märganud, et meie kasutatavatel esemetel võib olla meie igapäevaelus suur mõju. Seetõttu tahan toote kujundamisel silmas pidada, kuidas see sobiks lõpptarbijate vajadustega, olles lisaks esteetiliselt meeldiv.“

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riiul MESH”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.