1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul STEP M

Riiul STEP M

699.00899.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Astu riiuliga STEP samm tulevikku! Diagonaalsed nurgad annavad riiulile tõeliselt futuristlikku fiilingu. Riiulid, mis vahelduvad ustega loovad mõnusa geomeetrilise mängu ning annavad sulle eri võimalusi – saad lemmikud asjad nähtavale jätta ning soovi korral ülejäänud peita kapiuste taha. STEP on saadaval neljas eri laiuses ning mitmes eri kõrguses. Leia oma ideaalne STEP!

Igal riiulivahel on ka kapp, mille avanemise suuna saad ruumijagaja puhul iga kapi puhul ise määrata. Riiulivahe kõrgus on 33 cm, sinna mahuvad ilusti ka kõrgemad kaustad ja raamatud. Uksega kapi sisemine laius on 33 cm. All 8cm kõrgune sokkel, mis sobitub hästi kõigi põrandaliistudega.

Valmistatud 15mm kasevineerist, ka tammespooniga, õlivahatatud, ka Forescolorist/Valchromatist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Vaikselt sulguvad uksehinged.

Riiuliga STEP saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riiul STEP M”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.