1. Esileht
  2. /
  3. Aksessuaarid
  4. /
  5. Seinavalgusti PRIIT

Seinavalgusti PRIIT

199.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Seinavalgusti Priit sobib nii madalamaks üldvalguseks kui lugemisvalgustiks. Lihtne ja funktsionaalne kinnitus lubab valgusti kõrgust ka hiljem muuta väga hõlpsalt.

Valmistatud tammest, mis pärineb põrandatööstuse jääkidest. See on puit, mis muuljuhul läheks ahjukütteks. Disainerid aga panevad need “halud” teistmoodi põlema – nendest sünnivadki tammepuidust lambid.

Valgusti on varustatud 2,5 m pika musta tooni kangaskaabliga ja musta värvi pistiku ning lülitiga. Komplektis on kaasas kinnituskruvi ja LED-pirn, millel valgustugevust 750 luumenit. Paigaldamiseks on vaja vaid tüüblit, mis sobitub vastava seinamaterjaliga. Seinavalgusti Priit on viimistletud naturaalse puiduõliga.

Valgusti puitosa pikkus 12 cm, läbimõõt 6 cm; seina kinnituv puitosa pikkus 16,5 cm, läbimõõt 4,3 cm.

Disainerid: Liis Tippel ja Katrin Girin

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seinavalgusti PRIIT”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.