1. Esileht
  2. /
  3. Lauad
  4. /
  5. Kirjutuslaud HUH

Kirjutuslaud HUH

399.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Nii elegantse laua taga hakkab sulg jooksma. Keskmisele riiulile lähebki sulepea ning küljesahtlites saad hoida tähtsaid pabereid. PS! Selle laua taga lendab sulg ka arvutis.

Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud. Vaikseltsulguvad sahtlisiinid. Mõlema sahtli sisemõõdud on 24×43 cm, sisekõrgus 7 cm. Keskmise vaheriiuli laius 52 cm.

Kirjutuslaud on juba kokku pandud, kodus tuleb vaid jalad külge kruvida.

Seeria HUH on ka Eesti Disainiauhinna Bruno 2014 nominent.

Kirjutuslauaga HUH saad tutvuda Tallinnas 4roomi salongis Pärnu mnt 110.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Kadi, Estonia

    Thank you very much for a very beautiful HUH table. Very right size, colors just like you would on a website. Thank you very much for the super service.

  2. Sirli, Estonia

    The table arrived safely. Thank you very much, the table itself is very beautiful. I’m very satisfied. Success and strength in your actions!

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.