1. Esileht
  2. /
  3. Riidekapid
  4. /
  5. Riidekapp NOBLE

Riidekapp NOBLE

1299.00 

NOBLE sarja riidekapp pürib kõrgustesse mitmel rindel. Pikkus teeb sellest elegantse välimusega kapist asendamatu varjupaiga
nii riietele, jalatsitele kui ka muudele hooajaliselt kasutatavatele asjadele.

Samal ajal on NOBLE riidekapil mitu erinevat sektsiooni ja ust, mis tähendab, et asjade organiseerimine on lihtne ja kõik on alati korras. See riidekapp on tulnud, et teenida sind aastakümneid.

Riidekapp on valmistatud kvaliteetsest tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud – kere Light Oak, uksed Valge Osmo. Peidetud vaikseltsulguvad sahtlisiinid, ustel sees Häfele metallvardad stabiilsuse hoidmiseks. Sees riidestange ja vaheriiulid.

Seeria NOBLE pääses Eesti Disainiauhinna Bruno 2020 II vooru.

Laius: 120 cm
Sügavus: 60 cm
Kõrgus: 240 cm

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riidekapp NOBLE”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.

Menüü