1. Esileht
  2. /
  3. Riiulid
  4. /
  5. Riiul GRID

Riiul GRID

599.00999.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Sümmeetrias on midagi nii rahustavat, kas pole? GRID on riiul, millel on peaaegu täiuslik sümmeetria ja tasakaal.

GRID riiulit valmistame neljas erinevas suuruses, mistõttu sobib see nii väiksemasse ruumi kui ka avaramatesse korteritesse. Saate seda kasutada ruumijagajana, raamaturiiulina elutuppa hubasuse lisamiseks, vinüülplaatide või kõigi vajalike dokumentide hoidmiseks kontoris. Riiuli mõõdud on 33×33 cm ehk kõik kaustad mahuvad ilusti ära. Iseloomu lisamiseks on üks riiul jäänud kitsamate mõõtmetega.

Saadaval neljas suuruses:

  • 3×6 – kõrgus 95 cm, laius 191 cm
  • 6×3 – kõrgus 200 cm,  laius 88 cm
  • 6×4 – kõrgus 200 cm, laius 123 cm
  • 6×6 – kõrgus 200 cm, laius 191 cm

GRID on valmistatud keskkonnasõbralikust Koskisen lamineeritud vineerist, tammespooniga vineerist ja Forescolorist/Valchromatist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Riiulil on all 8 cm sokkel, et sobituda erinevate põrandaliistudega. Jäikust hoiavad välisnurkades olevad tagaseinad. Välimised küljed kinnituvad tüüblite ja ekstsentrikutega, sisemised omavahel tappidena.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Riiul GRID”

Avasta veel tooteid

Tulemusi pole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.