1. Esileht
  2. /
  3. Voodid
  4. /
  5. Sahtelvoodi

Sahtelvoodi

699.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Lõbus multivoodi, kuhu lapsed lausa rõõmuga lõunauinakuks pikali heidavad. Sahtelvoodi sobib värviliste unede toojaks nii suurde perre kui lasteaeda.

Voodid saab välja tõmmata tagumistel mööbliratastel. Sahtelvoodid on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud värvitu õlivahaga.

Komplektis ka vineerist voodipõhjad ning alumise voodi all on ka kaks pesukasti. Sobivad madratsid mõõtudega 70×140/145/150 cm.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

  1. Joni, Finland

    The bed has arrived and quality and size seem perfect.

  2. Anna, Finland

    Thank you😍 The bed is absolutely lovely.

Lisa arvustus

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.