1. Esileht
  2. /
  3. Voodid
  4. /
  5. Voodi SOFFI

Voodi SOFFI

599.00699.00

Lihtne kokkupanek

Telli tooninäidis

Inimese parim sõber koer? Ei, hoopis uni! Voogavate joontega voodi Soffi on esmaklassiliseks uneks lausa loodud. Ära muretse, päeval saad seda diivanina kasutada ning kõrvale mahub ka koer.

All tugevatel ratastel kaks voodikasti sügavusega 60 cm. Valmistatud 18 mm valgest lamineeritud kasevineerist (Koskisen CPL), madratsile mõõdus 90x200cm. Kaasas on ka vineerilippidest voodipõhi. Voodi Soffi esiääre kõrgus on 40cm, voodipõhja kõrgus 31cm, tagaseina kõrgus 70 cm. Sobiv madrats on 15-20 cm kõrgune.

Disainer

Raul Abner

Iseõppinud mööblidisainer, kes vormib lennukad ideed praktiliseks tarbekunstiks.

„Puit on olnud minu kireks, hobiks ja tööks üle 40 aasta. Ma pole õppinud disainer, aga räägitakse, et mul on hea silm. Ükski minu disainitud ese ei ole sündinud lihtsalt eseme enda pärast, iga toote taga on kindel idee ja vajadus.“

RADIS DESIGNER RAUL ABNER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Voodi SOFFI”

Avasta veel tooteid

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõik oma puitmaterjalid ja muud komponendid hangime partneritelt, keda tunneme ja usaldame. See tagab, et kõik, mis me mööblisse paneme, vastab meie standarditele ning austab nii inimesi, kes neid valmistasid, kui ka seda loonud keskkonda.

Kogu Radise mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist, ka tammespooniga, viimistletud õlivahaga. Samuti kasutame lauaplaatide jaoks HPL-iga (kõrgsurvelaminaadiga) kaetud vineeri. Ja Koskisen CPLi (Continuos Pressed Laminaat) muudel pindadel. Kogu meie kasutatav vineer on CARB2 (formaldehüüdivaba), FSC-sertifikaadiga ja pärineb usaldusväärsetelt partneritelt Soomest, Lätist, Belgiast ja Eestist.

Valmistades mööblit ainult jätkusuutlikest toorainetest, vähendame ja piirame kogu tarneahela keskkonnamõju.